MARkA - Pogotowie Remontowe, Awarie 24h, elektryk, hydraulik, gaz, złota rączka, warszawa

Idź do spisu treści

Menu główne

O Nas

O Nas

 Od 20 lat sukcesywnie zdobywamy pozycję na rynku w branży budowlanej. Z upływem czasu,  współpracując z wieloma firmami  budowlanymi doszliśmy do wniosku, że najlepiej dla nas i dla naszych klientów będzie otworzyć własną działalność i pozostać rozpoznawalnymi  jako firma. Podejmując taką decyzję postanowiliśmy sprostać oczekiwaniom naszych zleceniodawców.
Dostosowujemy tryb pracy do indywidualnych potrzeb naszego klienta, adekwatnie do zlecenia począwszy od małych prostych projektów przez doradztwo i kompleksową obsługę, aż do realizacji dużych inwestycji i skomplikowanych  aranżacji.
 Obecnie ze względu na zapotrzebowanie naszych klientów uruchomiliśmy również
,,Pogotowie remontowe 24/h" pomocne w  usuwaniu usterek oraz w sytuacjach awaryjnych.
 Z uwagi na fakt, iż jesteśmy firmą rodzinną, prowadzoną przez małżeństwo i dzieci wychodzimy naprzeciw każdej z powierzonych nam inwestycji. Wykonujemy je sumiennie i dokładnie, a nabyte przez lata pracy w branży budowlanej doświadczenie pozwala nam sprawnie rozwiązywać najtrudniejsze problemy oraz zapewnić uzyskanie końcowego efektu na najwyższym poziomie.
Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowniczą w ilości do 20 osób w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego.

Nasi pracownicy z uprawnieniami zrealizują:

  • Wszelkie przeróbki instalacji elektrycznej

  • nisko i wysoko-prądowej

  • Instalacji Hydraulicznej

  • Gazowej


Ponadto na stałe współpracujemy z biurami projektowymi, architektami wnętrz, inżynierem konstruktorem,  rzeczoznawcami budowlanymi oraz kosztorysantami.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego